Laptop Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 z NVIDIA RTX dla architekta i grafika

Po gorący przyjęciu pierwszej generacji mobilnych stacji roboczych Lenovo ThinkPad serii P kwestią czasu było pojawienie się sukcesora. Laptopy Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 są obecnie najwydajniejszymi 15-calowymi modelami w ofercie chińskiego przedsiębiorstwa (https://www.kuzniewski.pl/k5212,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p15-gen-2.html). Bezkompromisowa wydajność, solidność oraz adekwatna do docelowego sektora jakość wykonania to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. 

 Zaawansowane laptopy z grafiką NVIDIA RTX i procesorami Intel Core 11. Generacji

Po gorący przyjęciu pierwszej generacji mobilnych stacji roboczych Lenovo ThinkPad serii P kwestią czasu było pojawienie się sukcesoraMobilne stacje robocze Lenovo swoją potężną moc zawdzięczają wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich są procesory Intel Core i Xeon należące do 11. Generacji. Dostosowane do mobilnego charakteru pracy pozwalają na to, aby Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 posłużył jako laptop dla studenta. Natomiast za sprawą równie wydajnych układów graficznych w postaci jednostek NVIDIA, w tym egzemplarzy z rodziny RTX, będzie to laptop dla grafików, architektów czy osób związanych z renderingiem 3D.

Wydajne laptopy dla architekta i grafika

Dodatkowo, dzięki obsłudze do 128 GB RAM oraz szybkim dyskom SSD M.2 w standardzie NVMe (do trzech egzemplarzy włącznie) urządzenie jest w stanie operować na wielu płaszczyznach jednocześnie. Wielozadaniowość przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej płynności pracy, to jeden z atutów omawianego modelu.

 Laptop Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 z dotykowym ekranem i szeregiem funkcji

Warto również wspomnieć o bogatym wyborze pod kątem matrycy. Producent udostępnia komputer w kilku wariantach. Jednym z nich są modele wyposażone w ekrany Ultra HD OLED HDR500. Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to także laptopy z dotykowym ekranem, a dla mniej wymagających odbiorców istnieje możliwość wybrania standardowego wyświetlacza Full HD.

Wytrzymała i solidna obudowa w wojskowym standardzie

Na uwagę zasługuje także obudowa laptopa. Również tutaj zadbano o najwyższą jakość. Sam design utrzymany został w stonowanym, aczkolwiek eleganckim charakterze. Obudowa ponadto jest wytrzymała i solidna, co potwierdza m.in. certyfikat MIL-STD 810G . Tak więc, zabierając ze sobą komputer w podróż, użytkownicy zyskują pewność, że laptop poradzi sobie ze wstrząsami czy zagrożeniami płynącymi ze środowiska, w jakim się znajduje.