Lenovo ThinkBook Plus: przedstawiciel biznesowej inteligencji

Producenci nowoczesnej elektroniki od zarania dziejów prześcigają się w tym, kto wymyśli bardziej praktyczny i pomysłowy produkt. Chiński producent notebooków Lenovo w tym wyścigu zdecydowanie zasługuje na miejsce wyróżniające. Oferta składa się już nie tylko z prostych laptopów do pracy biurowej. Dostępne są urządzenia z zawiasami 360 stopni, tablety, a teraz również laptopy z drugim ekranem. Poznaj Lenovo ThinkBook Plus (https://www.kuzniewski.pl/k4758,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-plus.html) i dowiedz się jak to innowacyjne rozwiązanie może przyczynić się do poprawy doświadczenia biznesowej codzienności.

Oszczędzaj baterię i miejsce w swojej torbie

Jeśli lubisz czytać, ale myśl o pakowaniu książki czy czytnika e-booków do torby przypomina ci o dodatkowym obciążeniu to Lenovo ThinkBook Plus jest kandydatem na twojego następnego notebookaJeśli lubisz czytać, ale myśl o pakowaniu książki czy czytnika e-booków do torby przypomina ci o dodatkowym obciążeniu to Lenovo ThinkBook Plus jest kandydatem na twojego następnego notebooka. Wyposażony w dwa ekrany o przekątnych 13,3″ (Dolby Vision) i 10,8″ (e-ink) pozwala na szybkie przełączanie się pomiędzy multimedialnymi trybami. Pracujesz i chcesz zrobić sobie przerwę na herbatę? Wciśnij przycisk i przejdź w tryb czytnika e-ink, aby cieszyć się ulubioną lekturą bez potrzeby trzymania otwartej klapy czy poszukiwania dodatkowych urządzeń. Wykorzystaj przy tym asystentkę Alexa, głośniki Harman Kardon i wbudowany system dźwiękowy Dolby Audio.

Specyfikacja Lenovo ThinkBook Plus zgodna z nowoczesnymi standardami

Notebook 2 w 1 brzmi interesująco? ThinkBook 13 to urządzenie, które poza innowacją oferuje przyzwoitą specyfikację sprzętową. Lenovo dba o to, aby wszystkie podzespoły były dostosowane do najświeższych standardów, dlatego w obudowie o wadze 1,4 kg i grubości 1,74 cm umieszcza:

  • procesor: Intel Core i5-10210U (4 rdzenie) lub i7-10710U (6 rdzeni),
  • pamięć operacyjna: od 8 do 16 GB DDR4-2666,
  • dysk twardy: SSD M.2 NVMe od 256 do 2048 GB (możliwość połączenia z Intel Optane),
  • karta graficzna: zintegrowana Intel UHD Graphics z UMA,
  • łączność: Wi-Fi 802.11 2×2 AX, Bluetooth 5.0,
  • złącza: 1x USB-C, 2x USB 3.0, 1x HDMI 1.4b, gniazdo słuchawek i mikrofonu.

Ekran na pokrywie to e-ink, monochromatyczny, typowy dla czytników e-booków o przekątnej ekranu 10,8″. Znajdujący się pod pokrywą ma rozdzielczość FHD (1920 x 1080), matryca IPS, 100% pokrycia palety barw sRGB, jasność 300 nitów.

Obraz z news.lenovo.com