Lenovo V14 G2: biznesowy notebook z nowoczesną specyfikacją

Zaprojektowany z myślą o wydajności, elegancki i stylowy laptop Lenovo V14 G2 - Kuźniewski jest idealnym partnerem w obowiązkach służbowych. Wyposażony jest w nowy procesor Intel® Core™ 1135G7 lub AMD Ryzen 3 5300U oraz kartę graficzną jednego z dwóch wybranych producentów. Doskonała wydajność to nie wszystko. Bogaty 14-calowy ekran panoramiczny o rozdzielczości Full HD z technologią antyodblaskową zapewnia żywy obraz, który można oglądać pod niemal każdym kątem.

Lenovo v14 g2 to notebook zaprojektowany w celach biznesowych

Laptop Lenovo V14 G2 ma wszystko, czego potrzebuje użytkownik nowoczesnego oprogramowania, aby wykonać swoją pracęLaptop z serii V14 został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie nasze potrzeby, niezależnie od tego czy pracujemy nad arkuszem kalkulacyjnym z użyciem analityki, czy uczestniczymy w telekonferencji. Smukła i lekka obudowa pozwala na wydajną i wygodną pracę.

Notebooki z serii V są przeznaczone dla użytkowników, którzy cenią sobie najlepszy design, wydajność i funkcjonalność dodatkową. 14-calowe modele G2 na zewnątrz posiadają teksturowaną powłokę zewnętrzną, natomiast wewnątrz znalazła się warstwa z technologią przeciwkurzową. Laptopy zostały wyposażone w moduł TPM 2.0, pełnowymiarową, podświetlaną klawiaturę oraz dodatkowe funkcje obejmujące gniazda USB-C, moduł Bluetooth 5.0, wyjście HDMI oraz Wi-Fi w standardzie 802.11ac (gen. 5).

Zabezpieczenie przed niechcianymi sytuacjami

Poza tym, że Lenovo V14 G2 skutecznie pomaga chronić informacje korporacyjne i zapobiegać kradzieży, to wyposaża nas również w fizyczną osłonę kamery internetowej. Każdego dnia użytkownik może bezpiecznie zalogować się do sieci, aby cieszyć się zarówno wysokim komfortem pracy; jak i niepowtarzalną rozrywką już po godzinach.

Laptop Lenovo V14 G2 ma wszystko, czego potrzebuje użytkownik nowoczesnego oprogramowania, aby wykonać swoją pracę. Dzięki wyświetlaczowi o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz procesorowi Intel Core i5-1135G7, laptop ten zapewnia wysoką wydajność. Dodatkowo, duża pojemność pamięci RAM do 16 GB, a także do 2 TB na dysku SSD, zapewniają zadowalającą przestrzeń roboczą. W działaniach wspiera nas zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe Graphics lub AMD Radeon Vega.