Lenovo V14 G2: nowoczesna specyfikacja od Intel lub AMD w niskich cenach

Laptopy Lenovo z serii V są kompaktowe i niezawodne. Oferują szerszą gamę procesorów i pamięci niż poprzednie generacje, a także zapewniają długi czas pracy na baterii. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad arkuszem kalkulacyjnym, czy uczestniczysz w telekonferencji, smuklejsza konstrukcja z węższą ramką podkreśla elegancki i profesjonalny wizerunek firmy. Zapraszamy do prezentacji najnowszego Lenovo V14 2. generacji.

Efektowne wzornictwo połączone z nowoczesną specyfikacją

Laptopy Lenovo z serii V są kompaktowe i niezawodneNiezależnie od tego, czy oglądamy filmy, czy pracujemy nad nowym filmem, dzięki ekranowi o szerokich kątach widzenia V14 G2 zapewnia większą powierzchnię do wyświetlania obrazu. Ten 14,1-calowy notebook jest wyjątkowo smukły i waży niewiele ponad 1,5 kg. Można go łatwo wsunąć do torby i zabrać ze sobą, gdziekolwiek się wybieramy. Teksturowana powierzchnia obudowy robi dobre wrażenie i daje znać nam o tym, że mamy do czynienia ze sprzętem producenta premium już w momencie, gdy go dotkniemy.

Nowy Lenovo V14 G2 ze strony www.kuzniewski.pl poza tym, że ma świetny wygląd, to posiada w swoim wnętrzu wiele komponentów o wysokiej jakości. Jest to znaczący wzrost wydajności i z łatwością radzi sobie z codziennymi obowiązkami, które w tym przypadku wykonywać będziemy przy użyciu systemu Windows 10. Na ten mobilny komputer wystarczą niecałe 3000 zł i w tym segmencie cenowym trudno może być znaleźć alternatywę dla 2 gen. V14. Na pokładzie znalazł się procesor graficzny AMD Radeon Graphics, procesor AMD Ryzen 3/5/7 i do 16 GB pamięci RAM DDR4-3200. Są dwa sloty na dyski – jeden na SSD NVMe PCIe do 2TB, drugi na HDD.

Laptop posiada złącze HDMI, które pozwala na bezstratne przesyłanie obrazu, a także porty USB do podłączenia urządzeń peryferyjnych. Lenovo V14 2. generacji jest chroniony przez układ Trusted Platform Module (TPM) 2.0, który w sposób sprzętowy szyfruje dane wrażliwe. Dodatkowym zabezpieczeniem jest fizyczna migawka kamery internetowej, która zapobiega podglądaniu. Lenovo Vantage automatycznie pobierze i zainstaluje aktualizacje takie jak nowe sterowniki, BIOS lub oprogramowanie, które jest dołączone do urządzenia.