Notebook lenovo V14 G2: trwały, wydajny i bezpieczny

14-calowy Lenovo V14 G2 (o którym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k5198,laptopy-lenovo-ibm-essential-lenovo-v14-g2.html) gwarantuje mnóstwo miejsca do przechowywania danych i wysoki komfort w trakcie wykonywania codziennej pracy. Smukła konstrukcja z węższymi krawędziami wokół ekranu tworzy profesjonalną i elegancką kompozycję. Atutem V14 G2 jest kamera internetowa, która zapewnia ostry i wyraźny obraz w FullHD podczas spotkań telekonferencyjnych z klientami lub kolegami z pracy.

Laptop, którego cechuje trwałość i bezpieczeństwo

14-calowy Lenovo V14 G2 gwarantuje mnóstwo miejsca do przechowywania danych i wysoki komfort w trakcie wykonywania codziennej pracyLaptop Lenovo V14 G2 to solidny, wytrzymały notebook, który została opracowany z myślą o trwałości oraz maksymalnej wydajności w niższym segmencie cenowym. Dzięki procesorowi od Intel 11 gen. lub AMD Ryzen i oprogramowaniu Lenovo Business, można dostosować go do wybranych warunków i zarządzać nim w sposób intuicyjny. Funkcje takie jak fizyczna migawka kamery internetowej ułatwiają pracę bez martwienia się o to czy ktoś nas nie podgląda.

Smukłe ramki i lekkość charakterystyczna dla laptopów Lenovo

Dzięki smukłej konstrukcji ramki, laptop V14 G2 wyróżnia się profesjonalnym i eleganckim wyglądem. Ten kompaktowy, lekki laptop można wziąć w dłoń i przetransportować w dowolne miejsce bez podejmowania znaczącego wysiłku. Możemy cieszyć się wysokiej jakości połączeniami konferencyjnymi dzięki dźwiękowi znanej na całym świecie firmy Dolby. Laptop Lenovo V14 G2 wyposażony został również w Lenovo Vantage Security Manager, co pozwala na kompleksowe zabezpieczenie firmowych danych.

Laptopy Lenovo zawsze były znane z wysokiej jakości komponentów i innowacyjnych funkcji. Nowe notebooki z serii V nie są tu wyjątkiem. Nowy V14 jest jednym z najlepiej wyposażonych sprzętów, które mogą pochwalić się procesorem graficznym AMD Radeon Graphics, 2 TB pojemności na dysku SSD NVMe PCIe oraz 16 GB pamięci operacyjnej DDR 3200 MHz. Komputer jest wyposażony w akumulator 65W, który pozwala korzystać przez około 7 godzin na jednym ładowaniu.

Całość można nabyć już za cenę 2500 zł. Warto mieć na uwadze, że dostępne jest wiele wariantów tego notebooka. Można więc swobodnie wybierać spośród wielu edycji dostosowanych do naszych specjalnych wymagań. Notebook występuje w wersji AMD (ALC) oraz Intel (ITL).