Smukły ultrabook do pracy i biznesu

Świetna prezencja i funkcjonalność

Tymi słowami opisać można Lenovo ThinkBook 13s. Jest to seria, która świetnie sprawdzi się w przypadku ludzi biznesu, przedsiębiorców, oraz osób, które często odbywać muszą podróże służbowe. ThinkBook 13s charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, wysoką jakością wykonania oraz spasowania elementów. Ultrabooki z tej serii posiadają również dodatkowe funkcje zabezpieczające, zachowując przy tym dobre parametry.

Liczy się wnętrze

Dobra specyfikacja techniczna gwarantująca niezawodność w każdej sytuacji, to pozycja obowiązkowa w przypadku notebooków biznesowychDobra specyfikacja techniczna gwarantująca niezawodność w każdej sytuacji, to pozycja obowiązkowa w przypadku notebooków biznesowych. Producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów. ThinkBook 13 prezentuje się następująco:

Procesor Intel® Core i7 ósmej generacji

• Do 16 Gb pamięci ram

Szybki dysk SSD/Sata o pojemności do 512 gb

• Układ graficzny Intel®UHD 620 z Unified Memory Architecture (UMA)

• Wysokiej klasy matryca IPS (13,3 FHD) o rozdzielczości 1920 x 1080

Antyrefleksyjna powłoka oraz HDR

• Dolby Audio

• Wydajna bateria (do 10h pracy)

• Zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych

• Waga 1,4 kg, ramki ekranu poniżej 5,5 mm, aluminiowa obudowa

• 2 x USB 3.1 1. generacji (jedno zawsze aktywne)

• System operacyjny: Do Windows 10 Pro

Mobilność i elegancja

Lenovo ThinkBook 13s – Wygląda naprawdę dobrze. Aluminiowa obudowa w kolorze mineral grey, bardzo wąskie ramki wyświetlacza oraz dobrze zachowane proporcje sprawiają, że urządzenie dobrze wygląda na biurku. Biorąc pod uwagę kompaktowe wymiary i matrycę o przekątnej 13,3, mamy urządzenie, które idealnie sprawdzi się w przypadku częstych wyjazdów biznesowych. Ze względu na niewielkie rozmiary oraz lekką, mocną obudowę, urządzenie transportować możemy w sposób łatwy, bez obaw o szybkie uszkodzenie.

Biorąc jednak pod uwagę specyfikacje, wysokiej jakości ekran, oraz dość wydajną baterię, bezproblemowo pracować możemy również podczas samej podróży, co dla wielu jest czynnikiem bardzo ważnym.

Podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że omawiane urządzenie jest bardzo wszechstronne. Lekki ultrabook oferujący topową specyfikację przy kompaktowych rozmiarach i dobrej prezencji jest wręcz wyborem idealnym dla osób, które szukają sprzętu do biura. Mimo wszystko sprawdzi się również w przypadku użytkowników, będących w ciągłym ruchu, ze względu na mobilność, wysoką jakość zabezpieczeń oraz dostępność wielu złączy. To wszystko sprawia, że Lenovo ThinkBook 13s są urządzeniami, najlepiej sprawdzającymi się przy pracy, jednak bez problemu zadowolą również użytkowników, którzy szukają cichego, wydajnego, oraz dobrze wyglądającego sprzętu, jakim na pewno jest ThinkBook 13.

 

Obraz autorstwa lenovo.com