ThinkBook 14s Yoga – nieduży i wszechstronny laptop Lenovo

Można mieć różne urządzenia do różnych celów albo jedno wszechstronne. Ten laptop z serii ThinkBook Yoga to propozycja dla osób, które wolą mieć mniej sprzętu. Sprawdzi się i w domu, i w podróży. Może posłużyć do pracy i towarzyszyć w wolnych chwilach. To hybryda, więc można korzystać z ThinkBook 14s Yoga tak, jak z tabletu.

Sprzęt, który posłuży do różnych zadań w domu

W niektórych sytuacjach konieczne okazuje się zainstalowanie sterownikówChoć nie jest to duży laptop, to korzysta się z niego komfortowo. Wielkość ekranu jest wystarczająca do większości zadań biznesowych. Sprzęt, który służy do pracy, powinien mieć bogaty zestaw łączy. W Lenovo ThinkBook 14s Yoga o to zadbano (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4974,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-14s-yoga.html). Jest też wygodna klawiatura. Sprawdzi się i w pracy biznesowej, i do innych zadań. Jest to zapewnione także dzięki dobrym podzespołom. W notebooku jest procesor Intel Core Tiger Lake, nawet 24 GB pamięci RAM, układ graficzny Intel Iris Xe Graphics.

Laptop Lenovo, który sprawdzi się w podróży

Jeśli mieć jeden laptop do domu czy biura i na podróż, to ten jest idealny. ThinkBook 14s Yoga wyróżnia się pod względem mobilności. To eleganckie urządzenie, więc z tym większą przyjemnością się z niego korzysta. Na wyjazd to doskonała propozycja, przede wszystkim ze względu na:

  • wytrzymałą obudowę,
  • poręczne wymiary,
  • smukłość i lekkość,
  • energooszczędny procesor.

ThinkBook 14s Yoga – czasem laptop, czasem tablet

Ekran jest dotykowy. Dzięki temu laptop ten może służyć jako tablet. Zwiększa to wszechstronność urządzenia. Gdy nie jest potrzebna klawiatura do pracy, można szybko Lenovo ThinkBook 14s Yoga przekształcić w tablet. Ekran 14 cali zapewnia duży komfort przy oglądaniu materiałów szkoleniowych czy filmów. Wygodnie czyta się teksty na wyświetlaczu o takiej wielkości. To spory tablet, ale poręczny i cienki.

Wymiary tego notebooka Lenovo to kompromis. Dzięki nim jest to duży tablet, ale wygodny w użyciu, a zarazem sprzęt, na którym można pracować. Nieduże jak na laptop rozmiary sprawiają, że można zabrać go w podróż. W czasie wyjazdu może służyć, podobnie jak w biurze i w domu, na różne sposoby i do różnych zadań.

Tło zdjęcie utworzone przez Racool_studio – pl.freepik.com