Lenovo IdeaTab – aspirująca do ThinkPad czy zupełnie inna półka?

Lenovo IdeaTab są doskonałą propozycją dla osób, które poszukują wydajnego sprzętu w atrakcyjnych cenach, który dodatkowo będzie dobrze wykonany i mobilny

fot. lenovo.com

Wśród bardzo wielu komputerów spod szyldu Lenovo większość posiada oznaczenie ThinkPad i to właśnie ta seria jest najbardziej rozpoznawalna. Warto wiedzieć jednak, że Lenovo posiada również serię IdeaTab, która kierowana jest do przeciętnych użytkowników a nie tylko osób wykorzystujących komputer do profesjonalnych zastosowań.

Wygląd IdeaTab

Wygląd komputerów z serii IdeaTab budzi znacznie lepsze odczucia od laptopów ThinkPad. Mimo tego, że większość z laptopów Lenovo IdeaTab to konstrukcje typowo budżetowe, które nie są wykonane z wysokiej jakości materiałów. IdeaTab to jednak bardzo nowoczesny wygląd i dobre połączenia kolorystyczne. Większość nowych konstrukcji z tej serii to ultrabooki a więc bardzo cienkie i bardzo lekkie konstrukcje, które są przede wszystkim niesamowicie mobilne.

Wydajność

To że IdeaTab jest serią budżetową nie powinno nikogo zmylić. Są to nadal bardzo wydajne konstrukcje, które doskonale sprawdzą się przy większości zadań. Są one praktycznie zawsze wyposażone w wydajne procesory spod szyldu Intel oraz dużą liczbę pamięci RAM. Dzięki temu sprawdzają się one nawet przy bardziej wymagających zadaniach takich jak na przykład proste działania graficzne.

Podsumowanie

Lenovo IdeaTab są więc doskonałą propozycją dla osób, które poszukują wydajnego sprzętu w atrakcyjnych cenach, który dodatkowo będzie dobrze wykonany i mobilny. Taka jest właśnie seria IdeaTab, której ofertę można przejrzeć m. in. tutaj: http://www.kuzniewski.pl/k430,laptopy-lenovo-ibm-ideapad.html.