Rozsądny wybór za rozsądne pieniądze, czyli laptop biznesowy Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL

Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k5129,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-15-g3-thinkbook-15-g3-acl.html) należy do cenionej serii biznesowych laptopów, które odznaczają się wysokimi parametrami wydajności oraz wytrzymałością.

girl-working-on-laptop-in-kitchen-at-home-and-very-emotional-woman-gestures-with-handsNowy 15-calowy model, jaki znaleźć możemy w ofercie producenta, to oparty o wydajne układy AMD poręczny laptop pozwalający na komfortową pracę biurową.

Smukła konstrukcja o cienkim profilu nawiązuje do obecnych trendów designerskich, co w połączeniu z szeregiem innych wprowadzonych przez producenta usprawnień, oddaje w ręce użytkowników nowoczesne i eleganckie narzędzie, które dodatkowo jest łatwe w przenoszeniu.

ThinkBook 15 G3 ACL z procesorem Ryzen 5000U i AMD Radeon Graphics

Nowoczesne procesory AMD Ryzen 5000U o energooszczędnym profilu gwarantują niezbędną moc, która przekłada się na ergonomię pracy.

AMD Radeon Graphics, czyli zintegrowana grafika, dopełnia całość, a w połączeniu z olbrzymią pojemnością pamięci RAM i szybkim dyskiem M.2 urządzenie błyskawicznie reaguje na zadane mu polecenia.

Gargantuiczna moc i poręczna konstrukcja

Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL to intrygujące połączenie wysokiej efektywności działania systemu oraz obsługi programów użytkowych, a także olbrzymia mobilność.

Dzięki kompaktowej i lekkiej konstrukcji, nowy ThinkBook pozostaje niemal niezauważalny podczas podróży. Waga na poziomie 1,7 kg przy 15,6-calowej konstrukcji to udany kompromis.

Wysoka kultura pracy. Laptop Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL do domu i biura

Nowa propozycja chińskiej marki, którą stanowi Lenovo ThinkBook 15 G3 ACL, bez problemu odnajdzie się zarówno w środowisku pracy biurowej, jak również będzie doskonałym narzędziem, które wykorzystać możemy w domu.

Wszechstronność i responsywny sposób działania, zapewnia użytkownikom komfort pracy z urządzeniem, bez względu na to, jakie zadanie mu powierzymy.

15,6-calowy ekran Full HD i wygodna klawiatura

Zastosowany w przypadku notebooka ekran, to matryca o rozdzielczości Full HD z żywym obrazem i jasnością na poziomie 300 nitów. 15,6-calowy wyświetlacz daje sporo przestrzeni roboczej, która w połączeniu z wygodną i dopracowaną klawiaturą i precyzyjnym touchpadem gwarantują wysoką immersję wykonywanych zadań.