Bezkompromisowy i mobilny laptop z NVIDIA RTX – Lenovo ThinkPad P15v Gen 2

Stale rosnące oczekiwania użytkowników, względem urządzeń, jak m.in. laptopy skutkuje powstawaniem kolejnych modeli mających znaleźć złoty środek i zaspokoić potrzeby odbiorców. Jednym z przykładów tego typu rozwiązań jest mobilna stacja robocza Kuźniewski - Lenovo ThinkPad P15v Gen 2. Połączenie wydajności z mobilnością to odpowiedź chińskiej marki na aktualne trendy w branży. Co sprawia, że warto zainteresować się akurat tym laptopem?

 Laptop Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 – grafika NVIDIA Quadro oraz serce Tygrysa

Laptopy Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 zogniskowane są na odbiorców wymagających, tzn. sprawdzą się jako laptopy biurowe, ale też mogą posłużyć dla osób zajmujących się grafiką 2DLaptopy Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 zogniskowane są na odbiorców wymagających, tzn. sprawdzą się jako laptopy biurowe, ale też mogą posłużyć dla osób zajmujących się grafiką 2D. Urządzenia te bazują w podstawowej konfiguracji na układach graficznych NVIDIA Quadro T600 lub T1200. Dla użytkowników potrzebujących większej wydajności graficznej dostępne są laptopy z NVIDIA RTX A2000. Tym, co najbardziej interesuje użytkowników nastawionych na wydajność, jest procesor.

Laptop z Intel Core i5 oraz i7 najnowszej generacji

Urządzenie korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez układy CPU w postaci jednostek Intel Tiger Lake H. Laptopy z Intel Core i 5 oraz i 7 pozwalają na wszechstronną pracę bez spadków płynności. Dzięki niskonapięciowej architekturze chipsetów Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 poszczycić może się dużą mobilnością, na którą wpływ mają pojemna bateria oraz przystosowany do przenoszenia projekt obudowy.

Mobilne laptopy do pracy dla architektów i projektantów – Lenovo ThinkPad P15v Gen 2

Laptopy Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 zostały stworzone do pracy, szczególnie tej opartej na częstym przemieszczaniu się. Są to więc laptopy dla architektów i projektantów. Ze względu na bardzo wygodną i charakterystyczną dla tej serii klawiaturę, mogą posłużyć także jako laptopy biurowe.

Bezkompromisowa wydajność w kompaktowym wydaniu

Zastanawiając się, który laptop wybrać do pracy, zwłaszcza tej o mobilnym profilu, niewątpliwie Lenovo ThinkPad P15v Gen 2 posiada wszelkie niezbędne atrybuty pozwalające mu stać się nieocenionym narzędziem pracy w biurze, jak i poza nim. Kompaktowe rozmiary dają możliwość przemieszczania się z komputerem, a jego wydajność pozwala na efektywną pracę, kiedy tylko jej potrzebujemy.