Czy bycie freelancerem oszczędza sprzęt?

Zarobek przez internet – większość osób słysząc w jaki sposób zarabiam na życie uznaje, że jest to nie realne. Łącząc swoją pracę z przyjemnością picia kawy o poranku w górach jesteś w stanie spełnić postawione przez zespół zadania i rozkoszować się widokiem. Czy pragniesz poznać sposób, dzięki któremu tak jak ja chcesz pomnożyć swoje oszczędności? Jeżeli tak będziesz potrzebował odpowiedniego sprzętu, który będziesz z czasem ulepszał.

Gadgets on the office tableNie zmienia się tylko jedno – na sam początek potrzebujesz laptopa, który będzie odpowiedni do każdego zadania. Swój wybór skierowałem na Lenovo, które najbardziej odpowiadało moim wytycznym.

W jaki sposób zarabiam na swoje utrzymanie?

XXI wiek, w porównaniu do ubiegłego wieku stworzył wyjątkowe możliwości zarobku każdemu, niezależnie od tego czy swoją działalność prowadzi w intercie czy w klasycznej firmie. Internetowi pracownicy starają się odnajdywać najlepszych ofert pracy, dzięki czemu osiągają wymarzone cele lub marzenia.

W swojej internetowej pracy wiele narzędzi, takich jak aparat, konsoleta DJ’a lecz najważniejszym z nich jest wydajny komputer, dzięki któremu pracuje z dowolnego miejsca na świecie.

Niestety, taki tryb pracy sprawia, iż laptop najczęściej pracuje z maksymalnym obciążeniem. Z uwagi że mój poprzedni laptop uległ awarii, swój wybór skierowałem na  Lenovo ThinkPad P1 Gen 3, który najbardziej mi odpowiadał (więcej: https://www.kuzniewski.pl/k4887,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-p-thinkpad-p1-gen-3.html).

Nie liczą się tylko podzespoły komputera

Byłem pozytywnie zaskoczony konfiguracją laptopa – w swoich snach nie podejrzewałem, że laptopy są już tak wydajne.

W swojej maszynie posiadam niezwykle szybki procesor Intela i7 dziesiątej generacji, który w połączeniu z nominalną konfiguracją 16 Gigabajtów Ramu i 512 Gigabajtów na szybkiego dysku SSD sprawiła, że moje aplikacje nie mają żadnego wyzwania spowodowanego brakami sprzętowymi. Wyjątkowy ekran, który doskonale odzwierciedla kolory sprawia, iż zdjęcia, momenty ważne dla ludzi są takie same jak podczas sesji fotograficznej.

Tło zdjęcie utworzone przez Racool_studio – pl.freepik.com