Dobry start małej firmy z laptopem ThinkPad E590

Już na samym początku działalności warto dbać o profesjonalizm. Dotyczy on różnych sfer działania, w tym i sprzętu, jakim się dysponuje. Powinien być to laptop stworzony z myślą o klientach biznesowych, czyli taki jak ThinkPad E590. Ma to znaczenie wizerunkowe, ale nie tylko ta korzyść jest ważna.

Laptop Lenovo dla firmy

Biznesowy sprzęt nie musi należeć do najdroższychKorzyści wizerunkowe nie są bez znaczenia. Warto prezentować się profesjonalnie i wzbudzać zaufanie. Ważna jest też budowa odpowiedniego wizerunku w swoich oczach. Chodzi tu o poczucie kompetencji i pewności siebie. Dlatego nawet jak nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami, to profesjonalny sprzęt warto posiadać. Są też praktyczne korzyści z tego, że wybierze się laptop Lenovo ThinkPad E590. Warto mieć już w początkowym etapie dobry sprzęt, ponieważ oznacza to:

  • niezawodność sprzętu,
  • wydajność,
  • komfort pracy,
  • dobrą ochronę danych.

Kluczowe informacje o ThinkPad E590

Biznesowy sprzęt nie musi należeć do najdroższych. ThinkPad E590 ma atrakcyjną cenę. Jego wydajność i oferowane przez ten sprzęt możliwości czynią go odpowiednim dla małej i średniej firmy. Metaliczna elegancka obudowa będzie się podobać. Przekątna matrycy to 15,6 cala. Taka jej wielkość sprawia, że Lenovo ThinkPad E590 to dobry wybór na podstawowe narzędzie pracy. Biznesmeni docenią także opcję czytnika linii papilarnych oraz dobrą solidność i wytrzymałość sprzętu. Systemem operacyjnym jest Windows 10 Pro.

Lenovo ThinkPad E590 – podzespoły

W laptopie znajduje się 8. generacja procesora Intel Core. Maksymalnie można wybrać wersję i7. Pamięć sprzętu, operacyjna, zintegrowany układ graficzny to także podzespoły, dzięki którym Lenovo ThinkPad E590 dobrze radzi sobie w różnych zadaniach. Są wersje z różnymi wartościami pamięci. Można też wybrać sprzęt z dedykowaną kartą graficzną. RAM może być maksymalnie 32 GB. W popularnych konfiguracjach tego sprzętu, czyli nie tych najdroższych, znajduje się dysk twardy 1TB HDD.

ThinkPad E590 to popularne laptopy. Zapewniają dobrą wydajność, a ich ceny są atrakcyjne. Są solidne i dobrze się prezentują. Na początek działalności, kiedy warto kupić dobry sprzęt, są warte polecenia. W dalszej działalności małej czy średniej firmy też mogą służyć, chyba że pojawią się większe czy bardziej szczególne oczekiwania co do sprzętu.

 

Obraz z lenovo.com