Laptop Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 dla grafika i architekta z NVIDIA RTX i Windows 11

Laptopy Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl to bliźniacze modele dla urządzeń ThinkPad P15 drugiej generacji. W tym przypadku mamy jednak do czynienia z większym, bo aż 17-calowym wyświetlaczem zapewniającym znacznie bardziej przejrzystą powierzchnię roboczą. Tak jak w przypadku wariantu z mniejszym ekranem, tak również tutaj, producent oferuje najbardziej wydajne podzespoły w połączeniu z szeregiem funkcji przyczyniających się do efektywności i komfortu w trakcie pracy.

Zaawansowane laptopy Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 dla grafików i architektów

Mobilne stacje robocze Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 to bez wątpienia urządzenia skierowane do profesjonalistówMobilne stacje robocze Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 to bez wątpienia urządzenia skierowane do profesjonalistów. Ze względu na swoją charakterystykę, będą to świetne laptopy dla architektów czy grafików. Mowa tutaj nie tylko o mocy, ale także wyświetlaczu. Ekran o przekątnej 17,3-cala oferowany jest w kilku wariantach. Spośród dostępnych opcji, użytkownicy mogą wybrać wyświetlacze o rozdzielczości Ultra HD, bądź bardziej standardowe Full HD.

Laptop z RTX i wydajnymi procesorami Intel Core 11. Generacji

Lenovo w przypadku drugiej generacji swoich flagowych mobilnych stacji roboczych zastosowało wydajne rozwiązania w zakresie grafiki, jak i również układów CPU. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z jednostkami graficznymi NVIDIA T1200, choć na pokładzie urządzenia możemy znaleźć także grafikę z rodziny RTX, m.in. RTX A3000, RTX A4000 czy RTX 5000. Oprócz tego laptop Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 wykorzystuje możliwości płynące z procesorów 11. Generacji Intel Core oraz Xeon należących do linii Tiger Lake.

Laptopy do pracy nad wymagającymi projektami – Lenovo ThinkPad P17 Gen 2

Możliwość rozbudowy do 128 GB pamięci RAM oraz obsługa do trzech dysków w połączeniu z powyższymi podzespołami dają potężne możliwości, które użytkownicy wykorzystać mogą podczas prac nad najbardziej wymagającymi projektami. Z tego też względu, laptopy Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 z powodzeniem mogą pracować przy chociażby renderingu 3D czy projektowaniu.

Funkcjonalne laptopy z Windows 11

Rozwiązania pod kątem zabezpieczeń, takie jak układy TPM oraz bogate możliwości zapewniane przez podzespoły sprawiają, że modele Lenovo ThinkPad P17 Gen 2 to laptopy z Windows 11, a więc najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu. Dzięki temu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości komputera.