Lenovo ThinkPad Carbon – najwyższa wydajność i najlepsze wykonanie

Jeżeli komuś zależy na ultrawydajnym laptopie biznesowym, który dodatkowo będzie perfekcyjnie wykonany to z myślą o nim powstał Lenovo ThinkPad Carbon. Sprzęt ten wyróżnia się przede wszystkim obudową z włókna węglowego oraz nieprzeciętnymi osiągami.

Wydajność

Jeżeli komuś zależy na ultrawydajnym laptopie biznesowym, który dodatkowo będzie perfekcyjnie wykonany to z myślą o nim powstał Lenovo ThinkPad Carbon

fot. lenovo.com

Lenovo ThinkPad Carbon wyposażony jest w procesor Intel Core i7. Jednostka ta w zupełności wystarcza nawet do bardzo wymagających zadań takich jak obróbka grafiki czy wideo. W najmocniejszej wersji zamontowana jest najwydajniejsza wersja tego procesora.

Dane zapisywane są na bardzo szybkim dysku SSD dzięki czemu praca na tym urządzeniu jest czystą przyjemnością.

Wykonanie

To właśnie ten element najmocniej wyróżnia ten sprzęt na tle konkurencji. Wykonanie ultrabooka jest wręcz perfekcyjne. Do jego produkcji wykorzystane zostało włókno węglowe. Dzięki temu możliwe było uzyskanie niskiej wagi oraz dużej wytrzymałości.

Czas pracy na baterii

Ultrabooki Lenovo ThinkPad Carbon są jednymi z najdłużej działających na baterii na rynku. Podczas normalnego użytkowania potrafią wytrzymać nawet 8 godzin co jest bardzo dobrym wynikiem. Jeżeli natomiast skupimy się na wydłużeniu tego czasu to możliwe jest osiągnięcie nawet 15 godzin.