Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2

Interesuje Cię zakup porządnego sprzętu komputerowego? Obecnie coraz więcej osób decyduje się właśnie na Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 od Kuźniewski. Dlaczego?

Czym wyróżnia się ten model?

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 jest niezwykle wydajnyPopularność takich właśnie produktów elektronicznych zasadniczo nie jest przypadkowa. Trzeba bowiem zwrócić uwagę na minimum kilka najważniejszych czynników dotyczących tego właśnie zagadnienia. Co jest szczególnie ważne w ramach tego tematu? Na pewno to, że Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 jest niezwykle wydajny. Dzięki temu może być swobodnie zastosowany na różnych stanowiskach. Czym jeszcze cechuje się ten sprzęt komputerowy? Laptop Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 jest wyposażony w ośmiordzeniowy i szesnastowątkowy procesor AMD Ryzen 7 PRO 5850U. Dodatkowo nie brakuje tutaj wysokiej jakości zintegrowanego układu graficznego AMD Radeon.

Poza tym mamy tutaj 32 GB lub 48 GB RAM, a także dysk M.2 NVMe. Ewentualnie Klienci mogą także zdecydować się na dobrze działający modem LTE. Nie da się ukryć, że komputery z tej właśnie serii są bardzo popularne. Nie tylko ze względu na wydajność. Na uwagę zwraca fakt, że te laptopy są bardzo dobrze wyposażone. Wszak nie brakuje tutaj na przykład bogatego zestawu złączy. O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z wygodnej klawiatury i tak samo dużego gładzika. To wszystko ma zaś wpływ na codzienne wykonywanie rozmaitych prac na terenie firmy albo przedsiębiorstwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ten model był wybierany także do pracy zdalnej, która teraz ze względu na koronawirusa jest zaś naprawdę bardzo powszechna. Co jeszcze jest ważne w tym temacie? To, że fachowcy zastosowali bardzo dobre zabezpieczenia. Dla każdego ta kwestia powinna mieć zaś naprawdę spore znaczenie. Dzięki temu nie ma możliwości, by dane trafiły w niepowołane ręce. Możesz być o to w 100% spokojny.