Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 do obsługi nowoczesnego biznesu

Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 charakteryzuje się duża wydajnością i dobrą specyfikacją. Praca tych urządzeń wspomagana jest funkcjonalnym zintegrowanym układem graficznym. W zależności od konfiguracji na pokładzie komputera może znajdować się również karta NVIDIA GeForce GTX 1050 z aż 3GB VRAM. Urządzenie to wyposażone jest w bogaty wybór złączy, które pozwalają na łączenie się z innymi urządzeniami. Wśród złączy można wyróżnić:

  • 3 porty USB,
  • wejście HDMI,
  • czytnik Smart Card,
  • czytnik linii papilarnych,
  • układ szyfrowania TPM.

Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 wydajny i multimedialny

redhead-businesswoman-working-laptop-with-her-coworkerKomputer wyposażony jest w wygodną klawiaturę z blokiem numerycznym a także w funkcjonalny gładzik. Oczywiście w tym komputerze znajduje się TrackPoint, który jest cechą szczególną laptopów tej linii. Zabezpieczeniem komputera jest między innymi czytnik linii papilarnych, który pozwala szybko łączyć się z komputerem za poziomem odciska palca. Również układ szyfrowania TPM zapewnia bezpieczeństwo w kwestii strzeżenia certyfikatów i kluczy dostępowych. Na uwagę zasługuje również opcja bezpieczeństwa w BIOSie.

Komputer tej serii jest kompatybilny z Windowsem 10 Professional. Ma on również wbudowaną kamerkę internetową 0,92 Mpix + IR. Matryca IPS zapewnia świetny kąt patrzenia, gdyż wyposażona jest w szerokie kąty. Klawiatura jest podświetlana i ma matową matrycę. Bateria litowo-jonowa wytrzymuje do nawet 720 minut. Sercem komputera jest wydajny i mocny procesor Intel Core i7 10750H.

Lenovo ThinkPad T15p Gen 1 jest wysoce multimedialny i wszechstronny. Pozwala użytkownikom pracować bardzo długo na baterii, dlatego stanowi on świetne rozwiązanie do pracy zdalnej. Istnieje możliwość zamontowania do tego komputera modemu LTE, który zapewni szybkie połączenie z internetem. Model ten wyróżnia się także wzmocnioną konstrukcją, która jest odporna na czynniki zewnętrzne w tym na uszkodzenia mechaniczne. W komputerze znajduje się karta sieciowa 100/1000. Urządzenie posiada 15,6 cali i ma 16 GB pamięci RAM.