Lenovo ThinkPad T490s – doskonała wydajność i mobilność

Kiedy potrzebny jest dobry biznesowy sprzęt, wiele osób szuka go wśród laptopów Lenovo. ThinkPad T to seria laptopów dla biznesmenów, którzy mają duże wymagania co do wydajności. Jeśli miałby to być laptop i na podróże służbowe, to warto poszukać mniejszego. ThinkPad T490s to jedna z takich propozycji. Jest to najnowsza generacja laptopów z serii T i z 14-calową matrycą, charakteryzująca się doskonałą mobilnością.

Mobilny laptop z ekranem 14 cali

Taka wielkość matrycy decyduje o tym, że sprzęt nie jest duży. Nie jest jednak ona najmniejsza, więc i komfort pracy na takim sprzęcie jest całkiem dobry. Lenovo ThinkPad T490s to grupa laptopów smukłych i o niewielkiej wadze. Waga 1,35 kg to nie problem, kiedy trzeba wziąć taki sprzęt ze sobą. Matowa matryca tych modeli sprawdzi się na zewnątrz i w mocno oświetlonej sali konferencyjnej. O tym, że laptopy z tej serii to dobry wybór na wyjazdy, decydują także: solidność i bateria. Solidna obudowa nadaje im trwałość oraz dużą wytrzymałość. Pojemność akumulatora to 57 Wh. Może wystarczyć nawet na 20 godzin pracy.

ThinkPad T490s – wydajne podzespoły

Kiedy potrzebny jest dobry biznesowy sprzęt, wiele osób szuka go wśród laptopów LenovoKażdą z wyżej podanych zalet doceni się w czasie służbowego wyjazdu. Konieczne jest jeszcze, by mobilne biznesowe laptopy charakteryzowały się wysoką wydajnością. Podzespoły znajdujące się w ThinkPad T490s to zapewniają. Oto co można znaleźć w środku tych laptopów:

  • 8. generacja procesorów Intel Core,
  • zintegrowana grafika Intel UHD 620,
  • do 1 TB na SSD,
  • RAM DDR4 do 32 GB.

Inne ważne informacje o T490s

Pracuje się na systemie Windows 10 Pro. Zadbano o bogaty zestaw łączy. Lenovo ThinkPad T490s ma charakterystyczną dla tych laptopów wygodną klawiaturę (www.kuzniewski.pl). Jest podświetlana i odporna na zalanie. Nie ma jednak oddzielnego bloku numerycznego, z uwagi na mniejsze rozmiary ThinkPadów T490s. W sprzęcie tym zapewniona jest dobra ochrona prywatności.

ThinkPad T490s to laptopy wydajne, mobilne i zapewniające duży komfort pracy. Można wybierać między wersjami zawierającymi różne podzespoły. W zależności od potrzeb będą to wersje od modeli z podzespołami dobrymi po takie dla najbardziej wymagających użytkowników. Można wybrać sprzęt stosowny do swoich potrzeb albo oferujący więcej, niż obecnie się potrzebuje.

 

Obraz z psref.lenovo.com