Potężne narzędzie stworzone do pracy – mobilna stacja robocza ThinkPad P14s AMD Gen 2

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 ze strony www.kuzniewski.pl to mobilna stacja robocza wyróżniająca się na tle pozostałych urządzeń w tej kategorii swoim poręcznym i ułatwiającym podróżowanie charakterem.

Doskonale wyprofilowany pod kątem przenoszenia, a jednocześnie zaopatrzony w nowoczesne podzespoły notebook, to rozwiązanie dla użytkowników poszukujących wydajności i mobilności. 

 Laptop wielu możliwości - Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2

Nowy Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to odświeżona wersja modelu należącego do poprzedniej generacji. Aktualizacji uległ m.in. procesor, który w tym przypadku stanowi AMD Ryzem 5000U o wydajnej specyficeNowy Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to odświeżona wersja modelu należącego do poprzedniej generacji. Aktualizacji uległ m.in. procesor, który w tym przypadku stanowi AMD Ryzem 5000U o wydajnej specyfice.

Co warte podkreślenia, omawiany model jest dopracowany pod kątem współpracy z technologicznymi rozwiązaniami AMD. Współpraca obu cieszących się estymą  marek zaowocowała stworzeniem stacji roboczej mogącej pochwalić się niezawodnością i wielozadaniowością.

Laptop z procesorem AMD Ryzem 5000U

Druga generacja potwierdza, że układy AMD Ryzem 5000U doskonale sprawdzają się w przypadku stacji roboczych i dostarczają wydajne narzędzie gwarantujące niezakłóconą pracę przy wymagających projektach.

Dodatkowa moc płynąca ze zintegrowanych układów graficznych  AMD Radeon powoduje, że urządzenie może okazać się interesującym narzędziem do zadań specjalnych, które umożliwia pracę z każdego miejsca.

 

Wysoka moc i mobilność. 14-calowa stacja robocza ThinkPad P14s AMD Gen 2

 

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 należy do rodziny 14-calowych mobilnych stacji roboczych przeznaczonych dla wymagających użytkowników ze specjalistycznych branż.

Kompaktowa  obudowa o wytrzymałym charakterze, będącym znakiem rozpoznawczym serii ThinkPad, a także szeregu rozwiązań wzmacniających i chroniących konstrukcję przed uszkodzeniem, pozwala bez obaw zabrać urządzenie w podróż.

Idealny do pracy

Notebook Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 wspierany szeregiem nowoczesnych rozwiązań, które udało zaimplementować się we współpracy z AMD, jest urządzeniem stworzonym do wymagających zadań.

Doskonale więc sprawdzi się jako laptop do pracy, który jest godny zaufania i solidny.