Prosty laptop w delegacje

Jak pokazują dane statyczne ponad 20% Polaków odbywa zagraniczne podróże służbowe. W delegacje krajowe wyjeżdża około 31, 6%. Ten odsetek pracujących potrzebuje odpowiedniego modelu laptopa. To jedyny sprzęt do komfortowej oraz mobilnej pracy poza domem. Na rynku jest wiele rodzajów sprzętu. My skupimy się na średniej półce cenowej. Z tej grupy możemy wyróżnić laptopa Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 - sprzętu na podróże służbowe (więcej: www.kuzniewski.pl).

Dlatego możemy go nazwać laptopem na podróż?

woman-with-minimal-pink-spring-summer-manicure-design-typing-on-keyboardTen laptop jest niezwykle kompaktowy, a przy okazji lekki. Wydać to po ekranie o wielkości 14 cali. Kiedy przyjrzymy się jego dokładnym wymiarom, a brzmią one następująco:

  • Szerokość: 324 mm
  • Głębokość: 220 mm
  • Wysokość: 18 mm

Porównując je z innymi laptopami możemy odnieść wrażenie, że laptop wejdzie wszędzie. Od damskiej torebki po małą walizkę. Dzięki takim wymiarom nie ma potrzeby kupowania dodatkowej torby na laptopa. Warto wiedzieć, że na parametry transportowe wpływa także waga. Ciężkie laptopy są mało praktyczne. Z pewnością kobiety niechętnie będą nosić ciężkiego laptopa w damskiej torebce. Jednak Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 bije większość laptopów o głowę. Jego waga to 1,64 kg. Podsumowując: Ten przedstawiciel ze średniej półki mniej niż 3 paczki cukru.

Bateria na miarę pracy zdalnej

Większość typów komunikacji udostępnia dla pasażerów gniazdka. Jednak nadal w Polsce możemy się spotkać z brakiem gniazdka. Taka sytuacja może zdarzyć się w pociągu oraz  autobusie. Są też sytuacje, gdzie gniazdka zupełnie nie działają. Dlatego laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 posiada wytrzymałą baterię. Za jego pomocą możesz przepracować aż 660 minut na pełnym ładowaniu. To prawie 11 godzin pracy. W tym czasie bez trudu zaliczysz podróż przez pół polski.

Duży dysk twardy – zapis wyników pracy

Laptop Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 został wyposażony w dysk twardy o pojemności 512 GB. Dla szybszej i bardziej trwałej pracy zainstalowano dysk w trybie SSD. Dzięki obu tym parametrom przenośny dysk twardy, pendrive nie będą Ci potrzebne.