Przeznaczenie Lenovo ThinkPad E15

Zastanawiasz się nad Lenovo ThinkPad E15 jako zamienniku starego laptopa? Jednak nie wiesz, czy Lenovo ThinkPad E15 spełni Twoje oczekiwania? Nie chcesz wydawać pieniędzy w błoto? To zapraszam do zapoznania się z opisem specyfikacji urządzenia.

Procesor

Do obudowy Lenovo ThinkPad E15 dołożono Intel CoreDo obudowy Lenovo ThinkPad E15 dołożono Intel Core (więcej: www.kuzniewski.pl). To niezwykle popularna marka procesorów. W Lenovo ThinkPad E15 możesz liczyć na siódmą generacje systemu Intel. Procesor o dokładnej nazwie i7 10510U posiada aż 4 rdzenie. Prędkość procesora waha się na poziomie 1800 do 4900 MHz. Jak na tak wysokie osiągi Lenovo ThinkPad E15 jest zaliczany do systemów energooszczędnych. Przekłada się to na potencjalne grupy użytkowników.

Kogo ucieszy Lenovo ThinkPad E15 z procesorem i7?

Z względu na cechę oszczędzania energii laptop Lenovo ThinkPad E15 to dobry partner w delegacje. Procesor w Lenovo ThinkPad E15 pozwala na długie działanie na pełnym ładowaniu. Po odcięciu od źródła prądu Lenovo ThinkPad E15 potrafi pracować do 11 godzin.

Czas bez ładowania pozwala zaliczyć Lenovo ThinkPad E15 do laptopów w podróże prywatne. Jak wiadomo ciężko jest wytrzymać kilka godzin w podróży np.pociągiem bez multimediów, ulubionego filmów lub serfowaniu po sieci.

Dysk twardy

Zaleta Lenovo ThinkPad E15 jest bank w postaci 512 GB pamięci. Tak obszerna pamięć działa z pomocą kontrolera NVMe. Zalecanym formatem pamięci Lenovo ThinkPad E15 jest SSD. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wielkość oraz typ pamięci zmienić.

Kogo ucieszy Lenovo ThinkPad E15 z 512 GB pamięci?

Pojemny dysk sprawdzi się w sytuacjach zawodowych. Laptop Lenovo ThinkPad E15 może służyć jako jedyne narzędzie pracy. Może być też dodatkowym komputerem służbowym.

Pamięć RAM

Główne źródło odpowiedzialne za użytkowanie aplikacji wynosi 16GB. Obsługa RAM odbywa się za pomocą DDR4. W celu zwiększenia ilości pamięci w Lenovo ThinkPad E15 warto skorzystać z pomocy fachowej obsługi.

Kogo ucieszy Lenovo ThinkPad E15 z 16GB pamięci?

Z pewnością pamięć RAM w Lenovo przyda się do obsługi aplikacji biznesowych oraz rozrywki.

Business obraz autorstwa jcomp - www.freepik.com