ThinkPad P15s: ekran IPS 4K, Comet Lake, Quadro P520

Każdy doświadczony specjalista wie jak narzędzia pracy zwiększają szybkość i jakość wykonywanych zadań. Mobilna stacja robocza pozwoli podjąć służbowe obowiązki z dowolnego miejsca na ziemi niezależnie od panujących wokół warunków. Lenovo ThinkPad P15s jest przykładem konstrukcji dopracowanej pod względem wytrzymałości, wydajności oraz aktualności rozwiązań. Dowiedz się jak wygląda specyfikacja tego nowoczesnego notebooka, ile kosztuje oraz co znajduje się w standardowym wyposażeniu.

ThinkPad P15s – kompaktowa stacja robocza we wzmocnionej obudowie

Każdy doświadczony specjalista wie jak narzędzia pracy zwiększają szybkość i jakość wykonywanych zadańLenovo ThinkPad P15s Gen 1 to mobilny komputer, którego specyfikacja z pewnością zaskoczy zarówno tych mniej, jak i bardziej doświadczonych specjalistów IT.

Obecny na pokładzie procesor Intel Comet Lake (od 4 do 6 rdzeni) jest gwarancją wysokiej mocy obliczeniowej potrzebnej do najbardziej wymagających operacji. Wraz z pamięcią RAM DDR4-2666 (bez ECC) w ilości maks. 32 GB i kartą graficzną NVIDIA Quadro P520 (2 GB GDDR5) tworzą zestaw gotowy do renderowania złożonych kadrów i odtwarzania kompleksowej grafiki. Dołączony dysk SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2 o pojemności 256 – 2048 GB stanowi pewny, bezawaryjny magazyn na poufne dane.

Lenovo ThinkPad P15s Gen 1 jest zamknięty w kompaktowej obudowie, której wymiary są równe 36,6 cm szer. x 24,8 cm gł. x 1,9 cm wys. Mobilna stacja robocza pracuje na baterii 57Wh lub przy zasilaniu stacjonarnym na adapter 65W USB-C. Po bocznych stronach wzmocnionej obudowy widoczne są złącza w postaci portów USB, HDMI i złącza stacji dokującej. Komunikacja ze światem internetu odbywa się poprzez Wi-Fi w standardzie 6 ax/ac/a/b/g/n. W trakcie zamówienia istnieje możliwość dołączenia dodatkowego, wbudowanego modemu LTE.

Lenovo tworząc swoje workstacje nigdy nie idzie na kompromis. Dlatego laptopy Thinkpad P15s są wyposażone w zabezpieczenia klasy biznesowej, które uniemożliwią nieautoryzowany dostęp do komputera, śledzenie poprzez kamerkę czy ewentualną kradzież.

Obraz autorstwa lenovo.com