Gwarancja jakości produktu

Firma Lenovo działa w branży od bardzo długiego czasu i wszystkim użytkownikom kojarzy się przede wszystkim z najwyższej klasy produktami. Najczęściej jednak mówiąc o Lenovo, firma ta kojarzy się z komputerami biznesowymi. Warto zdać sobie jednak sprawę z tego, że produkuje ona również inne urządzenia. Są nimi na przykład monitory.

ThinkVision

Monitory Lenovo to więc doskonała odpowiedź na potrzeby różnych grup docelowych

fot. lenovo.com

Główna seria monitorów to ThinkVision. Wśród niej znajdują się ekrany o różnych parametrach i różnej wielkości. Najbardziej zaawansowane techniczne są ekrany o przekątnej, przekraczającej 24″. Są one bowiem przygotowane dla grafików. Posiadają więc doskonałe matryce. Dostępne są również wersje o przekątnej 28″ i rozdzielczości 4K. Są to już bardzo przyszłościowe konstrukcje, które nie zestarzeją się bardzo szybko.

Mniej wymagający użytkownicy mogą natomiast wybrać spośród innych produktów, których parametry również pozostają na bardzo wysokim poziomie. Do wyboru są ekrany o przekątnych nawet poniżej 14″. Najbardziej optymalne są jednak ekrany o przekątnych 21″, które oferują obsługę rozdzielczości Full HD. Praca w tej rozdzielczości należy do bardzo przyjemnych.

Monitory Lenovo (o których także tutaj) to więc doskonała odpowiedź na potrzeby różnych grup docelowych. Dzięki temu, że dostępnych jest wiele modeli, każda osoba jest w stanie wybrać odpowiedni dla siebie. Taki, który spełni wszystkie jej oczekiwania i który doskonale sprawdzi się w swojej roli.