Nowy Lenovo ThinkPad T440s

Wśród jesiennych nowości od Lenovo jest ultracienki laptop biznesowy z ekranem  Full HD 14,1″ – ThinkPad T440s. Jest to następca T430s oraz jeden z wielu modeli ze znanej i cenionej serii T od chińskiego producenta sprzętu IT.

W porównaniu z poprzednią wersją ThinkPad T440s jest szczuplejszy i zgrabniejszy – kosmetyka wzornictwa była konieczna, żeby zasłużyć na miano ultrabooka i dostać łatkę od Intela. Cienkie, lekkie, super mobilne i produktywne laptopy są w tej chwili w głównym nurcie i nawet tak konserwatywna marka jak Lenovo ThinkPad zdecydowała się do tego dostosować.

lenovo thinkpad t440s

Nowy ThinkPad T440s zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na wyjątkową matrycę Full HD, bogactwo złączy, które predestynuje go do pracy w różnych warunkach (również w terenie, o czym w tej recenzji). Ciekawym rozwiązaniem jest również technologia PowerBridge, która wspiera działanie baterii.

Więcej o laptopie ThinkPad T440s w tej specyfikacji – zakupów można dokonać w tym sklepie internetowym: http://www.kuzniewski.pl/k1367,lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-t-thinkpad-t440s.html