Nowości od Lenovo – Helix, T431s i dwa ciekawe modele Edge

Firma Lenovo coraz mocniej rozpycha się na rynku komputerów przenośnych – zaskakuje innowacją (np. stworzonym z włókna węglowego ThinkPad X1 Carbon), wprowadza produkty z różnych kategorii (od hybryd poprzez tablety po smartfony) i dostosowuje się do oczekiwań i zachowań konsumentów.

Ludzie z Lenovo są w wywiadach pełni pomysłów i planów na przyszłość tego chińskiego producenta laptopów w Polsce. To, czy wizje staną się rzeczywistością, pozostaje oczywiście niewiadomą.

Póki co Lenovo wprowadza na polski rynek kolejne modele komputerów przenośnych, na które warto zwrócić uwagę. O które modele chodzi?

1. Lenovo ThinkPad Helix

Hybrydy, które łączą w sobie funkcjonalność ultrabooka i tabletu to najnowszy trend na rynku. Klienci nie zawsze chcą wybierać między laptopami a tabletami i propozycje typu Helix są właśnie dla nich.

 

W tym sklepie można kupić hybrydę Lenovo ThinkPad Helix.

2. Lenovo ThinkPad T431s

Wersje slim popularnych modeli to próba dostosowania ich do zmieniającego się rynku, który oczekuje lekkich, cienkich maszyn w stylu ultrabooków lub MacBooków firmy Apple. Lenovo ma w swojej ofercie nie tylko ultrabooki, ale właśnie też wersje slim standardowych notebooków dla biznesu. Jednym z ostatnich dodatków do oferty jest cienki i lekki Lenovo ThinkPad T431s.

3. Nowe notebooki Lenovo ThinkPad Edge

Seria Edge to laptopy dla małego biura oraz dla domu. Zachowują wszystkie przymioty serii ThinkPad, ale mają nowocześniejszy wygląd i stylistykę, która może spodobać się mniej konserwatywnym klientom.

Ostatnie nowości w tej serii laptopów dla wymagających to Lenovo Edge e531 oraz Lenovo Edge e431.