Laptopy Lenovo do użytku domowego

Firma Lenovo zajmuje się produkcją szerokiej gamy produktów, jednak na szczególną uwagę zasługują laptopy, które są w zamyśle przeznaczone do gier komputerowych i zastosowań multimedialnych. Zdecydowanie można powiedzieć, że jest to sprzęt, który przypadnie do gustu ludziom, którzy bardzo cenią sobie stosunek ceny do jakości.

Jaka rodzina do grania?

Firma Lenovo zajmuje się produkcją szerokiej gamy produktów, jednak na szczególną uwagę zasługują laptopy, które są w zamyśle przeznaczone do gier komputerowych i zastosowań multimedialnych

fot. lenovo.com

Jeżeli cenimy firmę Lenovo za ich dobrze wykonane produkty a jednocześnie chcemy kupić laptopa do gier, to warto zainteresować się rodziną Y. Można w niej znaleźć kilka modeli, które na pewno spodobają się ludziom, którzy nie chcą wydawać fortuny na swój komputer do rozrywki. Jest to niewątpliwy plus tej marki, że laptopy Lenovo są również przeznaczone dla przeciętnego użytkownika.

Bardzo dobra wydajność

Notebooki Lenovo z rodziny Y są wyposażone w Intel Core i7 lub w Intel Core i5, ten drugi jest nieco słabszy i tańszy. W przypadku mocniejszego modelu można liczyć na to, że najnowsze tytuły gier komputerowych będą działały bardzo płynnie. Kupując droższy procesor, możemy również liczyć na to, że będzie on miał 4 rdzenie. Oznacza to, że może wykonywać bardzo wiele skomplikowanych operacji a sprzęt będzie wciąż gładko działał. Laptopy Lenovo z rodziny Y można wyposażyć w aż 16 GB pamięci podręcznej RAM. Taka ilość jest wystarczająca zarówno do gier komputerowych jaki i do pracy w zaawansowanych programach graficznych.

Nieco innowacji

W rodzinie Lenovo Y można znaleźć również innowacyjne rozwiązania, które mogą być interesujące dla wielu osób. Decydując się na kupno modelu Y70, można liczyć na to, że dostanie się ekran dotykowy, który umożliwi jeszcze sprawniejszą pracę z komputerem. Oczywiście wiele programów i gier nie jest przystosowanych do tak nowych technologii, dlatego firma Lenovo dołączyła również bardzo wygodną i nowoczesną klawiaturę typu wyspowego, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób męczących się z dbaniem o czystość klawiatury. Spore odstępy między klawiszami sprawiają, że jej czyszczenie jest niezwykle proste.